×

چرا آردانش؟

چرا آردانش؟

انتخاب حق شماست

اما برای یک انتخاب درست نیاز به اطلاعات کافی دارید :

در مجموعه آموزشی آردانش یک روند آموزشی وجود دارد که حاصل سالها تحقیق و پژوهش و بررسی  همکاران و جامعه میباشد ؛

*ثبت نام و دریافت اطلاعات و راهنمایی آسان :

        کافیه یه پیامک به سامانه پیام کوتاه مجموعه بزنی یا از هر روش ارتباطی اعلام شده در منو تماس با ما ، اطلاعات تماست را بفرستی

        کارشناسان مجموعه باهات تماس میگیرن

(دیگه لازم نیست زمانتو پشت خط مشغول یا پیغام گیر ها تلف کنی و هزینه تماس بدی)

*از ابتدا  تا…………………. بدون محدودیت    پشتیبانی میشی :

        یک کارشناس با شما هماهنگ و مرتبط میشه و تا آخر مثل یک دوست در کنارتون میمونه و پشتیبانی و راهنماییتون میکنه ؛

پس دیگه مثل خیلی از بروکراسی های اداری نیاز نیست ساعت ها زمانتو پشت تلفن از بین ببری و از این اتاق به اون اتاق وصلت کنن و هربار هم یکی بگه من در جریان نیستم یا نمیدونم یا اونی که باعاتون صحبت کرده نیستش و امثال اون…..

واینکه وقتی تو کارت به مشکل برمیخوری لازم نیست به هرکسی رو بندازی و خواهش کن و یا هزینه بدی… کافیه مسئله را با پشتیبانت در جریان بزاری.

*یادگیری قطعی :

آموزش ها طبق یک چارت براتون مطابق زمان بندی ارسال میشه و پشتیبان مطمعن میشه که شما مطلب را خوب یاد گرفته باشی ، بعدا براتون فصل یا پارت بعدی را ارسال میکنه و اگر مشکلی داشتید اونقد کمک میکنه تا به خوبی اون مطلب را یاد بگیرید و حتی اگه لازم باشه به بخض آموزش اعلام میکنه تا برای شما یک آموزش مجدد و بیشتر در باره اون مطلبی که مشکل دارید ساخته بشه و براتون ارسال بشه.

*بعد از دریافت پول تازه کار ما شروع میشه :

وقتی که کل دوره آموزشیتون تموم بشه و حتی یک سال هم ازش گذشته باشه و شما توی کارتون مشکلی داشته باشید که نیاز به کمک و راهنمایی داشته باشید ، پشتیبانتون هم چنان باهاتون در تماسه و کمکتون میکنه.

(بعد از اینکه پولتو گرفتن دیگ بیخیال نمیشن و بگن پولو گرفتیم دیگه حله….. تازه کارشون شروع میشه و تا زمانی که متخصص بشی کنارت هستن)

کیفیت آموزش :

فیدبک شرکت کننده های سابق اینو ثابت کرده که اکثر دوستانی که برای مثال دوره هایی مانند تعمیرات ایسیو را شرکت کرده اند ؛ برد هایی را تعمیر کرده اند که خود مدرس تا اون تاریخ چنین بردی را باز نکرده بوده و این مطلب مدرکی موسخ است برای اثبات اینکه در تمامی دوره ها اصول کار آموزش داده شده است تا شما بتوانید حتی مواردی که در آینده بعد از اتمام آموزشتان به بازار ارائه میشوند(جدبد) را نیز تحت پوشش قرار دهید.

(بیشترین لذت برای یک استاد اینه که شاگردش بزنه رو دستش و از استاد حرفه ای تر بشه)

در صورتی که همان گونه که میدانید ارائه یک سری نقشه آماده و تصویر را آموزش میدانند و هزینه های سنگینی بابت آن اخذ میکنند….

پشتیبانی و راهنمایی پس از آموزش یک فاکتور بسیار مهم است که در توان یک فرد نخواهد بود و نیاز به یک تیم و تجهیزات و مدیریت عالی دارد.